środa, 16 maj 2018 12:03

Rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

odjazdowy bibliotekarz 2018 w filiach 1 20180516 205012728712 maja w sobotę odbył się rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", zorganizowany przez filię nr 1 w Gudowie i nr 3 w Suliszewie. Wzięło w nim udział ok. 40 osób: dzieci, młodzieży i dorosłych z Gudowa i Suliszewa. Trasa rajdu wyznaczona była głównie drogami polnymi i leśnymi. Nad jeziorem Kodo w Linownie, było przygotowane ognisko na którym można było upiec kiełbaski. Na uczestników czekało wiele atrakcji: malowanie buziek, cudaki-zwierzaki z balonów, gry i zabawy np. : przeciąganie liny, bieg z książką miedzy nogami czy na głowie (do zabaw zostały wykorzystane książki zniszczone przeznaczone na makulaturę), wspólne czytanie książek oraz walka z komarami.

Oprócz kiełbasek była również słodka niespodzianka w postaci batonika dla każdego oraz jabłka i napoje.

Na zakończenie wspólna fotka z napisem "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ" i drobne upominki dla najmłodszych.

PODZIĘKOWANIA: dla Ośrodka Kultury MiPBP za zakup kiełbasek, chleba, napoi Sołtysowi z Suliszewa za fundusze na zakup batoników,  Celowy Związek Gmin R XXI za upominki dla uczestników.

Szczególne podziękowania dla stowarzyszenia 4x4 Drawsko Pomorskie za obstawę Rajdu, pomoc w przygotowaniu ogniska ,oraz za dowóz prowiantu na miejsce.

Czytany 353 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:09

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia