wtorek, 11 czerwiec 2019 12:19

,,RODZINNA ZABAWA TO FAJNA SPRAWA''-Dzień Dziecka w Gudowie

dzien dziecka gudowo 7 20190611 143653609901.06.2019r.na terenie biblioteki w Gudowie odbył się festyn z okazji DNIA DZIECKA pod hasłem ,,RODZINNA ZABAWA TO FAJNA SPRAWA''. Pani sołtys Krystyna Grzyb wraz z Radą Sołecką i mieszkańcami Gudowa przygotowali ogrom atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków oraz poczęstować się watą cukrową, popcornem lodami i przepysznymi ciastami upieczonymi przez mamy. Nie zabrakło zawodów sportowych dla całych rodzin przygotowanych przez panią bibliotekarkę. Było przeciąganie liny, wyścigi w parach, rzut do celu, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych. Wszystkie te atrakcje zostały zorganizowane w ramach projektu ,,ZGRANA RODZINA-ODCZUWAJ,UFAJ,MÓW''.

Czytany 51 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 czerwiec 2019 12:35

• Kategoria: Zbigniew Mieczkowski