wtorek, 18 czerwiec 2019 13:40

Warsztaty ekologiczne : "Obieg wody w przyrodzie" oraz "Daleko od wody".

warsztaty w abdziach 10 20190618 1508366128Eksperymenty i doświadczenia z wodą, poznawanie smaku różnych rodzajów wód, badanie pH, wykorzystanie zestawu do obserwacji obiegu wody w przyrodzie, zagadki i zgadywanki). Obserwacja pod mikroskopem zabranych na poprzednich zajęcia próbek wody oraz organizmów i żyjątek zebranych nad zbiornikiem wodnym.


Wykorzystanie pomocy naukowych do poznania budowy organizmów wodnych (budowa raka). Wykorzystanie książek do opowiadań o świecie roślin i zwierząt żyjących w wodzie oraz w jej pobliżu ("Ekologia naszych wód", „Leksykon zwierząt", Encyklopedia dla dzieci "Ryby", „Zwierzęta jezior, rzek i stawów"). Warsztaty prowadził pan Grzegorz Kruczek nauczyciel przyrody.
Warsztaty ekologiczne pt. "Obieg wody w przyrodzie" oraz "Daleko od wody" zostały zrealizowane w ramach projeku „Żyj zdrowo nad czystą wodą”.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020.

logo-ue-color-poziom pobrane

 

 

Czytany 355 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 czerwiec 2019 14:04

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia