wtorek, 13 czerwiec 2017 19:43

"O zdrowiu dla seniorów"

IMG 4251We wtorek (13 czerwca) w sali widowiskowej biblioteki przy ul.Piłsudskiego 12 odbyły się wykłady dla członków drawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie dotyczyło szeroko pojętego tematu zdrowia. Pierwszy z prelegentów opowiedział o terapii zwanej refleksologią, drugi o wczesnej diagnostyce za pomocą urządzenia Diacom. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in.: co to jest refleksologia, w jaki sposób wpływa na organizm ludzki, w jaki sposób można zdiagnozować ciało ludzkie urządzeniem pod nazwą Diacom. Seniorzy wymieniali się także uwagami o tym, jak ważne jest odpowiednie żywienie się i jaki ma ono wpływ na zdrowie ogólne człowieka. Tematyka spotkania spotkała się z dużym zainteresowaniem, więc pewnie do tematu wkrótce powrócimy.

IMG 4249 IMG 4247

Kolejne spotkanie UTW , tym razem artystyczne, odbędzie się w Cafee Biblioteka
22 czerwca o godz. 17.00. Zapraszamy !

Czytany 265 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 czerwiec 2017 19:51

• Kategoria: WOPR w Gudowie