środa, 04 wrzesień 2019 13:46

Z KSIĄŻKĄ NA START - Edycja 2019

z ksik na start 2019 1 20190904 1588238224Ruszamy z kolejną kampanią społeczną: "MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK".

W drugiej edycji projektu wyprawki wydajemy tylko dzieciom z roczników 2013–2016. Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną.
Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają od nas Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę "Pierwsze czytanki dla...", poradnik dla rodziców, Kartę Małego Czytelnika oraz przypinkę.

Naklejkę na Kartę otrzymuje dziecko każdorazowo gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy co najmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego.
Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Akcja z "Książką na start" realizowana jest również w naszych filiach bibliotecznych. Zachęcamy rodziców oraz ich pociechy do wspólnej przygody z ksiażką, która jest najwiekszym darem jaki możemy ofiarować dziecku.

Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek" została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzctwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

IK logo 2017            mkidn 01 cmyk

Czytany 110 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 październik 2019 12:53