środa, 04 wrzesień 2019 13:46

Z KSIĄŻKĄ NA START - Edycja 2019

z ksik na start 2019 1 20190904 1588238224Ruszamy z kolejną kampanią społeczną: "MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK".

W drugiej edycji projektu wyprawki wydajemy tylko dzieciom z roczników 2013–2016. Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną.
Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają od nas Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę "Pierwsze czytanki dla...", poradnik dla rodziców, Kartę Małego Czytelnika oraz przypinkę.

Naklejkę na Kartę otrzymuje dziecko każdorazowo gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy co najmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego.
Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Akcja z "Książką na start" realizowana jest również w naszych filiach bibliotecznych. Zachęcamy rodziców oraz ich pociechy do wspólnej przygody z ksiażką, która jest najwiekszym darem jaki możemy ofiarować dziecku.

Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek" została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzctwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

      IK logo 2017            mkidn 01 cmyk

Czytany 598 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 październik 2019 12:53

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia