wtorek, 10 marzec 2020 09:26

Dzieci kochają dinozaury

„Dzieci kochają dinozaury

W bibliotece w Drawsku Pomorskim obchodzono Dzień Dinozaura, który przypada na 26 lutego. Tak na prawdę, to nie wiadomo, kto i kiedy ustanowił to święto, ale czy to takie ważne? Ważne jest to, że dzieci kochają dinozaury i wszystko, naprawdę wszystko, co jest z nimi związane.W bibliotece w Drawsku Pomorskim obchodzono Dzień Dinozaura, który przypada na 26 lutego. Tak na prawdę, to nie wiadomo, kto i kiedy ustanowił to święto, ale czy to takie ważne? Ważne jest to, że dzieci kochają dinozaury i wszystko, naprawdę wszystko, co jest z nimi związane.

Z tej właśnie okazji bibliotekarze zaprosili do siebie dzieci z drawskich przedszkoli oraz z Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych z Bobrowa.Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się biblioteka, kto w niej pracuje, kto może zostać czytelnikiem biblioteki i jakie książki o dinozaurach biblioteka ma w swoich zbiorach.Następnie panie bibliotekarki - czytały dzieciom książki pt: "Dobry Dinozaur" oraz „Anatol i przyjaciele”.

Największą atrakcją spotkania była książka o dinozaurach 3D w której dzieci mogły zobaczyć na własne oczy jak dany gatunek dinozaura wygląda.Po wysłuchaniu bajeczek dzieci otrzymały kolorowanki dinozaurów, które ozdabiały według własnego uznania.

„Dzieci kochają dinozaury

„Dzieci kochają dinozaury

„Dzieci kochają dinozaury

Czytany 129 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 marzec 2020 09:30

Nowości wydawnicze

Ostatnie galerie

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

  • Kategoria: ZPET-Bajki pod choinkę

Ostatnie zdjęcia