poniedziałek, 12 październik 2020 11:47

Książkowe tajemnice w drawskiej bibliotece

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem 

8 października w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Drawsku Pomorskim odbyły się dwa spotkania z literaturą dziecięcą zatytułowane „Książkowe tajemnice”. Prowadzącym spotkanie był Dariusz Rekosz - autor prozy przygodowo-detektywistycznej dla dzieci i młodzieży oraz komedii, kryminałów i przewodników dla dorosłych.
Spotkania połączone były z aktywnymi warsztatami, podczas których uczestnicy łamali sobie głowy nad szyframi, rebusami i łamigłówkami odkrywając tytułowe „Książkowe tajemnice”. Były też zabawy w skojarzenia, rozpoznawanie postaci literackich, szukanie ukrytych słów. Oprócz zajęć praktycznych Dariusz Rekosz przygotował krótką prezentację o swojej literackiej działalności i przedstawił ciekawych ludzi, których miał przyjemność spotkać na swej pisarskiej drodze.
Spotkania odbyły się w ramach zadania „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

 

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 142 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 październik 2020 11:49

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia