środa, 14 październik 2020 09:06

Testy mobilnej gry ortograficznej

Testy mobilnej gry ortograficznej

Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Drawsku Pomorskim przeprowadziliśmy premierowe testy mobilnych gier ortograficznych do nauki ortografii. Podczas rozgrywki uczniowie przemierzali teren Parku Chopina rozwiązując zagadki ortograficzne i zyskując cenną wiedzę. Testy pozwoliły na sprawdzenie wszelkich aspektów technicznych aplikacji oraz reakcje odbiorców. Wkrótce gra zostanie udostępniona także dla szkól i mieszkańców.

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Drawsku Pomorskim przygotowali we współpracy z firmą Good Games trzy rodzaje mobilnych gier terenowych, których głównym celem jest nauka ortografii.

Każda z gier ma inny poziom trudności i jest przeznaczona dla innego grona odbiorców: klas I-III szkoły podstawowej, klas V-VIII szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Grę można rozgrywać indywidulanie, ale także grupowo. 

Opracowanie gier zostało zrealizowane w ramach realizacji zadania „Ojczysty-nasz ulubiony!” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty-dodaj do ulubionych 2020.

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 293 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 październik 2020 09:08

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia