czwartek, 22 październik 2020 08:29

Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

W drawskiej bibliotece 19 października odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla uczestników biorących udział w konkursie "75 urodziny -czyli lato z Pippi".

W uroczystości wzięła również udział główna organizatorka konkursu uwielbiana przez dzieci i starszych Edyta Jungowska.

Ze względu na sytuację z covid-19 nie mogła być osobiście dlatego spotkanie odbyło się on-line.

Edyta Jungowska propaguje twórczość Astrid Lindgren poprzez tworzenie audiobooków z Pipi. Podczas spotkania przeczytała fragmenty książek tej autorki i zaprezentował krótkie wesołe animacje filmowe. Spotkanie z aktorką choć w innej formie było okazją o rozmowy. Pani Edyta chętnie odpowiadała na pytania dzieci oraz włączała je w różne zabawy animacyjne.
Biblioteka jako ambasador konkursu przygotowała dyplomy i nagrody książkowe dla uczestników. Podziękowania otrzymały również dzieci, które przez wakacje brały udział w zajęciach plastyczno-technicznych.

Czytany 139 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 październik 2020 08:33

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia