piątek, 23 październik 2020 10:19

Trendy w animacji czytelnictwa – zobacz jak to robią na świecie!

Bibliotekarz

Jak wyglądają najnowsze trendy w animacji czytelnictwa? Czy media społecznościowe mogą znacząco przyczynić się do promocji książki? Czym jest gra miejska, nicebook challenge? Jak wykorzystać nowe technologie, wirtualną rzeczywistość, smartfony i tablety, aby rozwijać wśród czytelników pasję do czytania?

21 października na te pytania odpowiedzi szukali bibliotekarze z terenu powiatu drawskiego podczas  szkolenia „Trendy w animacji czytelnictwa – zobacz jak to robią na świecie!.

Poza wiedzą teoretyczną uczestnicy szkolenia mieli okazję podejrzeć prezentowane przez trenera Marcina Skrabkę z firmy Good Books dobre praktyki bibliotek polskich i zagranicznych oraz dzielić się swoimi doświadczeniami z działalności bibliotecznej.

Szkolenie zorganizowane zostało przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Drawsku Pomorskim. Było ono kolejnym z cyklu szkoleń w ramach realizacji zadania „Nie tylko bibliotekarz…” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Bibliotekarz

Czytany 138 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 październik 2020 10:20

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia