poniedziałek, 26 październik 2020 09:11

Spotkania z literaturą dziecięcą i Jolantą Reisch-Klose

Testy mobilnej gry ortograficznej

Niecodziennym wydarzeniem dla uczniów drawskich szkół podstawowych było uczestnictwo w spotkaniach autorskich z Jolantą Reisch-Klose, dziennikarką, tłumaczką, twórcą książek dla dzieci i dorosłych. Autorka spotkała się z uczniami szkół w Drawsku Pomorski, Gudowie, Mielenku Drawskim oraz Nętnie.

Autorka ,,Przygód kropelki Amelki” opowiadała o sobie i swojej pracy nad książkami ,,Dlaczego Jan Paweł II lubił wtorki” i ,,Franciszek. Papież tysiąca uśmiechów”. Na pytania o to, jak długo pisze książkę, skąd czerpie pomysły, czy lubiła w szkole pisać wypracowania i wiele innych zadawanych przez dzieci gość odpowiadał ciekawie i z humorem. Wizyty pani Jolanty wzbudziły u dzieci wiele emocji, gdyż bezpośredni kontakt z pisarzem jest nieocenionym przeżyciem.

Spotkania zostały zrealizowane w ramach projektu Ośrodka  Kultury w Drawsku Pomorskim „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 163 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 grudzień 2020 09:27

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia