piątek, 06 listopad 2020 10:45

Komunikat dotyczący funkcjonowania

„Dzieci kochają dinozaury

Informacja o działalności Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim i placówek podległych

Szanowni Państwo,

biorąc pod uwagę wytyczne oraz nakazy, jakie obecnie obowiązują instytucje kultury, ale przed wszystkim w trosce o bezpieczeństwo Wasze i pracowników ośrodka, informujemy o aktualnych ograniczeniach w funkcjonowaniu Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim oraz placówek podległych.

Od poniedziałku, tj. od 9 listopada br., pracownicy w placówkach przechodzą na pracę wewnętrzną lub zdalną i nie będzie możliwości bezpośredniego kontaktu. Wewnętrza praca będzie prowadzona w taki sposób, aby ograniczyć do minimum kontakty między pracownikami i zminimalizować zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa  SARS CoV 2 z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

WSZYSTKIE OBIEKTY PODLEGŁE  DYREKTOROWI OŚRODKA KULTURY W DRAWSKU POMORSKIM: PLACÓWKI KULTURALNE, BIBLIOTEKI I ŚWIETLICE BĘDĄ WYŁĄCZONE Z OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ.

W przypadku bibliotek nie będą wypożyczane, ani odbierane wypożyczone książki. Kary za przeterminowane zwroty nie będą naliczane. Kody do LEGIMI można uzyskać dzwoniąc do biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 na numer 94 36 322 57.

Kontakt :

TELEFONICZNIE: 94 341 38 96, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Jesteśmy pełni nadziei na to, że uda się zatrzymać epidemię i wrócimy do normalności jak najszybciej. Bardzo tęsknimy za Wami, za wesołością i gwarem dzieci, możliwością organizowania wydarzeń i kontaktem z widzami. Ale też nie próżnujemy i ten trudny czas wykorzystujemy na przygotowanie nowego roku kulturalnego. Opracowujemy wnioski o fundusze zewnętrzne na kolejne ciekawe projekty kulturalne, artystyczne i edukacyjne, wykonujemy remonty i poprawiamy naszą bazę lokalową. Nie załamujemy się, bo wierzymy, że przyszły rok będzie już lepszy dla naszej branży kulturalnej.

Życzymy Państwu zdrowia i mimo wszystko  dużo optymizmu!

Czytany 153 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 listopad 2020 10:46

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia