czwartek, 12 listopad 2020 11:51

W ten weekend zapraszamy do gry mobilnej i rywalizacji z aplikacją Action Track Wyróżniony

Testy mobilnej gry ortograficznej

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim we współpracy z Goodgames zaprasza  do udziału w grze mobilnej pt. ‘Dziennikarz szpieg’.  Zabawa ma formę konkursu i dla  uczestników przygotowane zostały specjalne nagrody.

Jesteś mieszkańcem kraju, który jeszcze przed chwilą był ogarnięty wojną, a w tej chwili panuje w nim chaos gospodarczy i walka o władzę. Wiesz, że odnalezienie prawowitego władcy i ukaranie największego wichrzyciela (Dziennikarza) – będzie najskuteczniejszą metodą przywrócenia pokoju.

Testy mobilnej gry ortograficznej

Nie znasz miejsca pobytu poszukiwanych osób. Domyślasz się, że Maciuś może być w rękach Dziennikarza (o ile jeszcze żyje). W czasie, gdy negatywny bohater „bryluje” na salonach, ty podejmujesz się misji ratowania kraju. Szukasz tropów, odkrywasz spiski, szantaże i kłamstwa. Twój przeciwnik jest bardzo groźny: ma okropny charakter i doświadczenie polityczne.

To ogólna fabuła gry, którą proponuje Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim. Gracze wcielają się w rolę prawdziwych dziennikarzy śledczych, przed którymi stoją trzy zadania: odnalezienie Felka, uwolnienie Maciusia z rąk Dziennikarza oraz udokumentowanie i przedstawienie światu wszystkich przekrętów wichrzyciela.

Aby zagrać (i wygrać nagrody:)

    1. 1. Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację ActionTrack
    2. 2. Pobierz grę za pomocą kodu QR

Testy mobilnej gry ortograficznej

  1. 3. Podaj swój pseudonim, aby wejść do gry 
  2. 4. Dalsze wskazówki znajdziesz na ekranie

Zabawa trwa od  godziny 10. w dniu 13 listopada 2020r. do godziny 18. w dniu 15 listopada 2020 r. W grę można zagrać poza konkursem również później.

Taka gra to ciekawy i  atrakcyjny sposób na „wkręcanie w czytanie”. Zadaniem gracza będzie wykonanie określonych zadań, rozwiązanie zagadek oraz zdobycie jak największej liczby punktów. Trzeba pamiętać, że gra zostanie zakończona o godzinie 18:00 niezależnie od tego, czy wszyscy gracze zakończą rozgrywki. Warto dodać, że do gry konieczna jest znajomość książki "Król Maciuś I" Janusz Korczaka. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją ActionTrack – informuje Daniel Puchalski z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Zobacz film:

https://www.youtube.com/watch?v=yazLLH7xSzE

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 151 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 listopad 2020 11:54

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia