poniedziałek, 16 listopad 2020 12:57

Mobilna rozgrywka pt. „Dziennikarz Szpieg” okazała się ciekawą atrakcją Wyróżniony

Testy mobilnej gry ortograficznej

W miniony weekend w grę stworzoną przez młodzież podczas warsztatów organizowanych przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim i Good Games zagrało kilkadziesiąt osób. Są już wyniki mobilnej rywalizacji.

Gracze mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o książce Janusza Korczak „Król Maciuś Pierwszy” uczestnicząc w mobilnej grze. Sama gra powstała podczas zdalnych warsztatów projektowania gier na podstawie literatury organizowanych we wcześniejszym terminie.

W ramach rozgrywki gracze musieli odpowiadać na pytania i rozwiązywać wiele zagadek wcielając się w rolę niestrudzonego dziennikarza, którego zadaniem było odnalezienie króla Maciusia uwięzionego przed podstępnego wichrzyciela. Rozgrywka odbywała się w określonych ramach czasowych, tj. od godz. 10:00 w piątek do godz. 18:00 w niedzielę.

Najlepszą znajomością powieści Korczaka wykazali się uczestnicy:

 1. SylwiaT
 2. Justyna
 3. Jan
 4. Lena
 5. Jakubson

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w grze,  a zwycięzcom gratulujemy znajomości powieści – informuje Daniel Puchalski, administrator projektu z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Grę „Dziennikarz Szpieg” udostępniamy na platformie Action Track na urządzenia mobilne. Można w nią zagrać poza konkursem również teraz. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i zeskanować kod QR – zachęca Jolanta Pluto-Prądzyńska Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Aby zagrać

  1. 1. Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację ActionTrack
  2. 2. Pobierz grę za pomocą kodu QR

Testy mobilnej gry ortograficznej

 1. 3. Podaj swój pseudonim, aby wejść do gry 
 2. 4. Dalsze wskazówki znajdziesz na ekranie

Zobacz film:

https://www.youtube.com/watch?v=yazLLH7xSzE

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 168 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 listopad 2020 13:01

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

 • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

 • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia