wtorek, 13 październik 2020 09:52

Detektyw Pozytywka Wyróżniony

Testy mobilnej gry ortograficznej

12 października podopieczni OREW Gudowo mogli uczestniczyć w spotkaniach z literaturą dziecięcą zorganizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę  Publiczną w Drawsku Pomorskim.

Tym razem dzieci mogli zabawić się w detektywów. Dzięki przygotowanym wskazówkom podążali szlakiem, który miał ich zaprowadzić w tajemnicze miejsce. Przy każdym punkcie na dzieci czekały zagadki dotyczące książek, ich bohaterów a także miejsca, do którego prowadził szlak.  Ostatecznie detektywi dotarli do biblioteki. Po powrocie dzieci mogli usłyszeć przygody „Detektywa Pozytywki” (aut. Grzegorz Kasdepke). Wykorzystano lekturę szkolną a właściwe głównego bohatera, w którego rolę wcieliła się nasza bibliotekarka Kasia Makuch, aby  zachęcić dzieci do sięgania po lektury i odwiedzin biblioteki.

Zabawa została zrealizowane w ramach zadania realizacji zadania „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury.

Testy mobilnej gry ortograficznej

Testy mobilnej gry ortograficznej

Testy mobilnej gry ortograficznej

Testy mobilnej gry ortograficznej

Testy mobilnej gry ortograficznej

Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą i Wiesławem Drabikiem

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 grudzień 2020 09:56

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia