poniedziałek, 01 marzec 2021 10:36

Mój cudowny bajkowy świat – konkurs plastyczny drawskiej biblioteki Wyróżniony

Nowe audiobooki

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Drawsku Pomorskim zaprasza dzieci i młodzież z terenu powiatu drawskiego do udziału w konkursie plastycznym „Mój cudowny bajkowy świat”.

Uczestnicy konkursu mogą przygotować pracę plastyczną, wykonaną dowolną techniką artystyczną (płaską) w formacie A3.

Organizatorzy na nagrody przeznaczono kwotę w wysokości 2000 zł. Prace należy dostarczyć w terminie do 14  maja 2021r. osobiście lub pocztą na adres Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Drawsku Pomorskim,  ul Piłsudskiego 12.

Co ciekawe nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe będą prezentowane na wystawie pokonkursowej podczas PARK – Drawski Festiwal Teatrów Ulicznych.

Tam odbędzie się również wręczenie nagród.Szczegóły oraz zgłoszenie do konkursu dostępne są w regulaminie.

Czytany 510 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 marzec 2021 10:39

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia