piątek, 30 kwiecień 2021 11:58

Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy… Wyróżniony

Nowe audiobooki

Drawska biblioteka rusza z akcją „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy…”

Drawska biblioteka rusza z akcją „Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy…”

Zapraszamy wszystkich sympatyków i miłośników  książek oraz naszej biblioteki do włączenia się w akcję. Jeśli masz ciekawą, przeczytaną i niepotrzebną książkę, to koniecznie podaruj ją naszej bibliotece. Zrobisz tym radość nam i naszym czytelnikom.


Co gromadzimy?

Chętnie przyjmiemy literaturę piękną, zarówno współczesną, jak i klasyczną polskich, a także zagranicznych pisarzy (literaturę piękną dla dorosłych i dla dzieci). Czekamy na książki w dobrym stanie technicznym ( nie przyjmujemy książek zniszczonych, zalanych, czy  uszkodzonych w inny sposób).


Przeczytana książka żyje nadal!

Przekazane książki trafią na półki do naszych gminnych bibliotek, ale także do nowo tworzonych punktów bookcrossingu, które wkrótce pojawią się na ulicach naszego miasta.


Z góry dziękujemy.

Nowe audiobooki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa 

 

Czytany 67 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 kwiecień 2021 12:00

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia