czwartek, 17 czerwiec 2021 10:17

STEM Kindloteka już zaprasza Wyróżniony

Nowe audiobooki

W budynku biblioteki przy ul. Piłsudskiego 12  już działa Kindloteka. 12. Stałe propozycje zajęć bibliotekarze organizują we wtorki i czwartki w godz. 9- 12. Grupy zorganizowane ze szkół zachęcamy do zapisów. Kindloteka dla osób indywidualnych, które chcą samodzielnie popracować i poznać możliwości techniczne zgromadzonego w Kindlotece sprzętu  jest dostępna poza godzinami zajęć zorganizowanych.

Zapisywać się można dzwoniąc pod nr 943632257. Szczegóły korzystania z Kindloteki w Regulaminie

REGULAMIN KINDLOTEKI

MIPBP im. Stefana Żeromskiego w  Drawsku Pomorskim

 1. Regulamin korzystania z Amazon STEM Kindloteki, zwany dalej Regulaminem, określa prawa i obowiązki uczestników warsztatów organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Stefana Żeromskiego  w Drawsku Pomorskim w Kindlotece.

 2. Kindloteka  - pracownia edukacyjna oferująca bezpłatne warsztaty z zakresu STEM, technologii, robotyki, kodowania i popularyzacji czytelnictwa jest otwarta w godzinach pracy biblioteki.

 3. Z Kindloteki mogą korzystać dzieci, młodzież, dorośli, a także społeczność lokalna zainteresowana rozwijaniem swoich kompetencji. Na korzystanie z zasobów Kindloteki w formie zorganizowanej obowiązują zapisy.

 4. Kindloteka jest dostępna dla osób indywidualnych poza godzinami zajęć zorganizowanych. Harmonogram zajęć jest dostępny w Bibliotece.

 5. Przestrzeń Kindloteki wyposażona jest w odpowiedni sprzęt i materiały niezbędne do prowadzenia zajęć.

 6. Materiały, narzędzia, sprzęt i inne elementy wyposażenia przestrzeni warsztatowej nie mogą być wynoszone poza Kindlotekę. Uczestnicy mogą korzystać z w/w zasobów wyłącznie na  jej terenie.

 7. Uczestnika warsztatów obowiązuje dbałość o wykorzystywane materiały, narzędzia i urządzenia, a także porządek na stanowisku pracy.

 8. Uczestnik warsztatów jest zobowiązany do stosowania obowiązujących w  bibliotece regulaminu BHP i instrukcji przeciw pożarowej.

 9. Za uszkodzenia mechaniczne wyposażenia Kindloteki odpowiada materialnie użytkownik, który aktualnie z niego korzystał.

Podstawą uchwalenia niniejszego regulaminu jest przystąpienie MiPBP w Drawsku Pomorskim do projektu „Amazon STEM Kindloteka” i umowa podpisana pomiędzy biblioteką i Amazon Fulfillment Polska.

Drawsko Pomorskie, luty 2021r.

Nowe audiobooki

Czytany 110 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 czerwiec 2021 10:19

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

 • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

 • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia