czwartek, 22 lipiec 2021 10:08

Nie ma nudy: warsztaty klockowe dla dzieci i młodzieży Wyróżniony

Szkolenie

Na początku bieżącego tygodnia w filiach bibliotecznych Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Drawsku Pomorskim odbyły się N. Warsztaty odbyły się w ramach zadania „W krainie czarodziejów, magów i robotów”.

Głównymi bohaterami warsztatów były roboty z opowiadań Stanisława Lema. Pod okiem instruktora Mariusza Brzęckiego uczestniczy składali wybrany model techniczny z klocków LEGO w oparciu o dostarczone instrukcje. Poza robotami uczestnicy składali także modele maszyn, pojazdów i innych wynalazków technicznych. Młodzi konstruktorzy spisali się dzielnie - powstały prawdziwe roboty i maszyn.

Warsztaty odbyły się dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

Nowe audiobooki

Zorganizowano  w ramach zadania „W krainie czarodziejów, magów i robotów” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

 

 

Czytany 45 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 lipiec 2021 10:10

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia