czwartek, 26 sierpień 2021 10:05

„W krainie czarodziejów…” Wyróżniony

Szkolenie

18 sierpnia drawska biblioteka zaprosiła dzieci na kolejne spotkanie z autorką książek dla dzieci  Izabelą Niewiadomską –Labiak.

Pisarka przeczytała przedszkolakom opowiadanie „Przebiegła jaszczurka” ze swojej  książki „Na gady nie ma rady”, a starsze dzieci wysłuchały fantastycznego opowiadania pt. „Lalka i drzewa na kółkach” ( baśń także „nowa” jeszcze jako rękopis). Przedszkolaki z entuzjazmem uczestniczyły w warsztatach plastyczno-technicznych, tworzyli kosmiczne pojazdy, rakiety. Używali materiałów recyklingowych, tj. butelek kapsli, kartoników, opakowań po jogurtach.

Spotkania odbyły się w ramach projektu „W krainie czarodziejów, magów i robotów” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

Nowe audiobooki

Zorganizowano  w ramach zadania „W krainie czarodziejów, magów i robotów” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

 

 

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 sierpień 2021 13:34

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia