poniedziałek, 11 październik 2021 13:04

Noc w drawskiej bibliotece Wyróżniony

Szkolenie

W sobotę drawska biblioteka zorganizowała „Noc Bibliotek” pod hasłem "Noc z mitologią". Zajęcia poprowadził zaproszony gość - Dariusz Rekosz, autor książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży.

Pisarz jest również animatorem kultury, twórcą scenariuszy, słuchowisk radiowych i felietonistą.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznawali nie tylko greckich bogów, ale także wzięli udział w wielu ciekawych konkursach, rywalizując zarówno w grupach jak i indywidualnie.

W przerwie na dzieci czekał słodki poczęstunek, a na koniec odbyły się wspólne tańce. Każdy uczestnik otrzymał od prowadzącego upominek książkowy.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja zachęcająca w niekonwencjonalny sposób do korzystania z zasobów bibliotek, jak również ukazująca je jako otwarte instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Ogród książki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa.     

Nowe audiobooki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa 

 

Czytany 39 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 październik 2021 13:05

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia