poniedziałek, 18 październik 2021 14:39

Przedszkolaki przyjęły zaproszenie i postanowiły odwiedzić dom Pana Potworaka. Wyróżniony

Szkolenie

Do domu Mai i Filipa listonosz przynosi paczkę. Niby nic nadzwyczajnego, jednak paczka jest zaadresowana do Potworaka! A kim jest Potworak ? Szybko okazuje się, że to zabawny kosmita, który postanowił spędzić wakacje na pewnej dzikiej prymitywnej planecie. 

Tak o przygodach bohaterów opowiada Grzegorz Kasdepke w książce „Potworak i inne kosmiczne opowieści”. Do domu pana Potworaka zawitały dzieci z drawskiego przedszkola.

Pani bibliotekarka przeczytała fragment książki, omówiła najciekawsze fragmenty tekstu. Dzieci wzięły także udział w zabawie z zaczarowanym pudełkiem pana Potworaka.

Przedszkolaki losowały przedmioty z pudełka i odgadywały do jakiego tytułu bajki bądź postaci pasuje ten rekwizyt. Jeśli lubicie się śmiać polecamy tę książkę. Jest po prostu fantastyczna.

Zajęcia zostały zrealizowane w ramach projektu KSIĄŻKA POD REKĄ „WAKACYJNE WYZWANIA CZYTELNICZE”

Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Ogród książki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa.

Nowe audiobooki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa 

 

Czytany 24 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 październik 2021 14:40

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia