środa, 20 październik 2021 07:56

Spotkania z Gretą Drawską Wyróżniony

Szkolenie

 

15 października 2021 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Hayles, która napisała serię książek – „Rytuał”, „Stos” i „Chichot”, pod pseudonimem Greta Drawska.

Pani Małgorzata jest pisarką, anglistką, nauczycielką jogi. Mieszka w Poznaniu, ale w wolnych chwilach przyjeżdża do swojego domku na wsi położonego nieopodal Czaplinka. To właśnie to miejsce zainspirowało ją do napisania cyklu kryminałów, których akcja toczy się w powiecie drawskim.

Podczas dwugodzinnej rozmowy z pisarką poruszonych zostało szereg kwestii związanych nie tylko z życiem i twórczym dorobkiem pisarki, ale również pojawiły się pytania o historyczne wątki związane z Drawskiem Pomorskim.

Spotkanie z Gretą Drawską bardzo się wszystkim podobało. Pisarka okazała się być osobą bardzo pogodną, otwartą i ciepłą.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Ogród Książki- miejscem twórczych inspiracji i integracji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa.

Nowe audiobooki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Promocja czytelnictwa 

 

Czytany 35 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 październik 2021 07:57

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia