czwartek, 26 luty 2015 11:58

Jak bezpiecznie zwiedzać cyfrowy świat - Dzieciaka i Loco przygody w sieci. Prawo do prywatności w sieci.

W ostatni poniedziałek lutego w Czytelni Internetowej miało miejsce kolejne spotkanie związane z Internetem pt. „Prawo do prywatności w sieci”.
W zajęciach uczestniczyły dzieci korzystające w bibliotece z dostępu do Internetu.

dzieciak i loco - slajder dla nauczycieli

 Dzieci dowiedziały się , że każdy potrzebuje prywatności, że jej ochrona zależy głównie od nas a częściowo też od innych. Poruszony został także wątek mówiący, że nie zawsze możemy decydować o tym, jakie informacje na swój temat znajdziemy w sieci, a także o tym, że informacje, jakie zostawiamy w sieci bardzo trudno usunąć.

BEZ 1

Spotkania odbywają się w oparciu o materiały przygotowane przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji we współpracy z GIODO.

Obrazek został pobrany z dostępnych materiałów na stronie http://www.biblioteki.org/pl/wiadomosci/czytaj/3309

 

Czytany 1275 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 luty 2015 12:28

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia