wtorek, 23 maj 2017 18:36

Wizyta 6-cio latków z Drawskiej Szkoły Podstawowej

wizyta 6 latkow 3 20170523 1337760196W dniu 15 maja 6-latki ze szkoły podstawowej w Drawsku odwiedziły naszą bibliotekę. Wysłuchały bajki Izabeli Niewiadomskiej- Labiak "Dżdżownice noszą spódnice". Wierszowana historia bardzo zaciekawiła małych słuchaczy. Po przeczytaniu bajki, dzieci narysowały postacie występujące w utworze.

Po lekcji bibliotecznej uczniowie kl II E ze SP. w Drawsku, zapoznali się z twórczością Izabeli Niewiadomskiej-Labiak.
Wysłuchali opowiadania Tajemnicza Gąsienica z bajki "Motyle są tutaj na chwile"

Na spotkaniu z książką  grupa dzieci ze SP w Drawsku (6-latki) brały udział w przedstawieniu Kamashibai "Mikołajek co za wstyd".
Taka forma czytania bajki bardzo zaciekawiła uczestników spotkania.

 

AKTUALIZACJA:

Teatrzyk Kamishibai tak spodobał się dzieciom że kolejne dwie grupy z ogromnymzainteresowaniem wysłuchały bajki w takiej formie.Tym razem były to dzieci z Zespołu Placówek Terapeutyczno-Edukacyjnych  z Bobrowa oddział Drawsko ,oraz grupa 5ta "MISIE" z przedszkola z Drawska. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane im pytania i zagadki związane z przeczytanym tekstem.

Czytany 305 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 maj 2017 21:24

Nowości wydawnicze

Projekty

 

Fundusze

Zadanie: Ojczysty-nasz ulubiony!


 

Fundusze

Zadanie „Wkręceni w czytanie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych 


 

Fundusze

Zadanie „Nie tylko bibliotekarz...” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Ostatnie galerie

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

  • Kategoria: ZPET-Bajki pod choinkę

Ostatnie zdjęcia