środa, 24 kwiecień 2019 15:14

Warsztat 1. Legimi –zakładanie konta.

z 1Na dzisiejszym warsztacie dla młodzieży, pierwszym w ramach projektu pt. „Nie jesteśmy znikąd…” uczestnicy dowiedzieli się co to jest Legimi a następnie założyli swoje konta i otrzymali kody dostępów. Młodzież otrzymała także informacje o tym co to jest książka elektroniczna, na temat formatów dokumentów, sprzętu technicznego i porozmawiała na temat zalet i wad książek elektronicznych.


Legimi jest pierwszą firmą w Polsce wykorzystującą model subskrypcyjny na rynku e-książki i audiobooków. Nasza biblioteka wykupiła pakiet dostępu do książek elektroniczynych oraz abudiobooków na platformie Legimi. Można korzystać z tej możliwości czytania i słuchania książek po założeniu konta, sciągnięciu odpowiedniej aplikacji ze strony Legimi oraz otrzymaniu kodu dostępu. Kod dostępu otrzymuje się bezpłatnie w bibliotece, jest on ważny miesiąc czasu. Po upływie tego terminu należy zgłosić się po nowy kod. Swoje konto bezpłatne zakładanym klikając na link https://www.legimi.pl/bibliotekadrawsko/zaloguj/?redirect=%2fbibliotekadrawsko%2f . Kod możemy używać na dwóch urządzeniach np. komputerze lub tablecie lub telefonie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI 2019.

     images     IK logo 2017   logob2     mkidn 01 cmyk

 

Czytany 115 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 maj 2019 15:59

Ostatnie galerie

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

  • Kategoria: ZPET-Bajki pod choinkę

Ostatnie zdjęcia