poniedziałek, 20 maj 2019 08:01

„Nie taki autor straszny”

lab2W najbliższych dniach odbędą się kolejne spotkania warsztatowe dla dzieci, zorganizowane w ramach realizacji projektu „Biblioteka – tu można więcej”. Jedno z zadań nosi tytuł „Nie taki autor straszny” i obejmuje różne rodzaje spotkań autorskich z twórcami piszącymi dla dzieci i młodzieży.

W spotkaniach autorskich z warsztatami twórczymi dla dzieci z pisarką Izabelą Niewiadomską –Labiak uczestniczyć będą uczniowie młodszych klas szkół podstawowych z Mielenka, Nętna i Drawska Pomorskiego. Dodatkowo odbędzie się też spotkanie dla dzieci z Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych z Bobrowa i dla grupy 6-ciolatków.


Spotkania odbędą się pod hasłem: „Jak pisarze piszą bajki” .
W tematyce warsztatów autorka wykorzystuje własną twórczość, m.in.: „Owady z czekolady”, „Na gady nie ma rady”, itd. Autorka opowie o swoich trzech zawodach: o byciu pisarką, malarką oraz ilustratorką książek. Uczestnicy spotkania wysłuchają fragmenty książek czytanych osobiście przez autorkę. Przekonają się, że opisywane przez nią historie są zabawne i pełne ciepła, choć autorka porusza w nich trudne i ważne problemy najmłodszych czytelników.

lab1
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu
PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI 2019.

       images       IK logo 2017           logob2     mkidn 01 cmyk

Czytany 182 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 maj 2019 15:53

Ostatnie galerie

  • Kategoria: Całkowicie inne spotkanie z Edytą Jungowską i Pipi

  • Kategoria: "Mała Książka Wielki Człowiek" - edycja 2020 r

Ostatnie zdjęcia